regulamin


1. Nie spamuj.
2. Nie kopiuj.
3. Notki dodaję nieregularnie, piszę dla siebie i w swoim tempie, więc nie pytajcie kiedy będzie następna, bo sama tego nie wiem.
4. To opowiadanie przez pięć lat pojawiało się na Onecie, dopiero od czerwca ukazuje się tutaj, na Blogerze.
5. Wszystkie postacie należą do J.K.R., a ja nie czerpię z tego opowiadania żadnych korzyści jedynie radość z pisania. Cała historia i postacie drugoplanowe są moim pomysłem. Jeśli Ci się nie podoba to po prostu opuść ten blog.
6. Opowiadanie zaczęłam pisać po „Księciu Półkrwi”. Częściowo  pomijam „Insygnia Śmierci”, choć niektóre fakty we wspomnieniach bohaterów mogą się do tej części odnosić.
7. Zdjęcia w albumach i na stronie głównej nie są mojego autorstwa. zostały pobrane z DeviantARTu i z innych stron znalezionych w Necie.
8. Nie biorę udziału w żadnych konkursach i nie zgłaszam swojego bloga do ocen.

4 komentarze:

 1. Okey. Przyjęłam do wiadomości. Już nie będę dodawać komentarzy pod każda notką po kolei jak czytam tylko pod tą ostatnią chcociaż trudniej mi się czyta i będzie mniej komentarzy, ale jak takie jest Twoje życzenie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę surowy ale okej.
  Blog masz BOSKI!Powinnaś zostać pisarką czy coś!
  Tak w ogóle blog znalazłam na prezentacji jednej z graczek howrse ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dodałam Ciebie do linków u mnie, znajdziesz siebie na love-is-clement.blogspot.com w zakładce ODWIEDZAM pod II rzymska i 1 arabska.
  To nie jest spam tylko informuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. super blog gratuluję

  OdpowiedzUsuń